Coin Turizm

Coin Turizm’e Hoşgeldiniz.

Etkinliklerinizi Yönetin
COIN TURİZM

biz kimiz?

Coin Turizm Kongre Organizasyon olarak yaklaşık 20 yılı aşkın sektör deneyimimizi 2021 yılında kurmuş olduğumuz şirketimizde devam ettirmekteyiz.
Coin Turizm olarak kuruluşumuzun amacı organizasyonlarınızı titizlikle ele alıp, profesyonel hizmet anlayışımızla harmanlayıp siz değerli müşterilerimize sorunsuz ve unutulmaz bir deneyim yaşatmaktır.
Hedefimiz ulusal ve uluslararası organizasyonları kaliteli bir şekilde sunmaktır.


Yıl

Deneyim

0123456789001234567890
Yaklaşık

Organizasyon

012345678900123456789001234567890
Coin Turizm

Hizmetlerimiz

Coin Turizm, medikal organizasyonlar, online toplantılar ve organizasyonlar, sosyal medya yönetimleri ve incentive alanlarında uzmanlaşmış proje grupları ile hizmet vermekteyiz.


Kongre – Konferans

Organizasyon

Kongre ve konferans yönetimlerinde bir organizasyona ilişkin A’da Z’ye tüm hizmetleri profesyonel bakış açısıyla organize ediyoruz.

DevamıCoin Turizm

Incentive

Firma, bayii, distirübütör toplantıları, eğitimleri, lansmanları ve dönem toplantıları alanında uzmanlaşmış ekibimiz ile organizasyonlarınız sorunsuz bir şekilde organize edilmektedir.

Devamı


Coin Turizm

Online Organizasyon

Online Kongre ve Toplantı, Canlı Yayın, Webinar ve Webcast organizasyonlarınız güçlü ve kesintisiz altyapımız ile alanında deneyimli personelimizle sorunsuz olarak gerçekleştirilmektedir.

Devamı


Coin Turizm

Sosyal Medya ve Web Sitesi Yönetimi

Gerek organizasyonlarınızın gerekse de kurumunuza ait sosyal medya hesapları ve web siteleri profesyonel ekibimizce yönetilmektedir.

Devamı

Coin Turizm

Bizi Takip Edin